FABRİKALAR

Diyarbakır Mermer Fabrikamız

FABRİKALARIMIZ

1 Milyon metrekarelik üretim kapasitesi; Dimer Mermer, 1 milyon metrekarelik üretim kapasitesi ile kalitesinden ödün vermeden dünya standartlarında üretim yapmakta ve sektöründeki en büyük 5 firma arasında yer almaktadır.
 
%100 doğru Benimsediği ERP sistemi ve kullanıp geliştirdiği yazılım ile, şirket içindeki üretim, pazarlama, satış, finans, satın alma, makine ikmal ve insan kaynakları departmanları arasında da entegrasyon sağlayabilmiştir. Üretimdeki bütün sipariş ve işleyiş, verilerin toplandığı yazılım ile, sipariş öncesinde %100 doğru termin verir. Makine parkı; Dimer, sektördeki son teknolojinin kullanıldığı makine parkı ile, dünyanın farklı coğrafyalarındaki müşterilerden gelen tüm talepleri zamanında ve doğru şekilde karşılar.
 
Yüksek standartlar; Dimer, Uluslararası kalite standartları ile birlikte müşterilerinin standartlarını, paralel olarak sipariş aşamasından sevkiyata kadar bütün süreçlerde uygular. CE standartları olan TS EN 1341, TS EN 1469, TS EN 12058’e göre üretim yapar.
 
Doğayı koruma; Dimer, sahip olduğu çevre hassasiyetini her koşulda gözeterek çalıştığı ocaklarda, ekonomik ömrünü tamamlamış bölümleri doğaya geri kazandırmaktadır.
 
5 kıta 64 ülke Mermer modasına yön veren yenilikçi ürünleri ile Dimer Mermer, dünyanın her yerinde Türkiye mermerini tanıtmaktadır. Aralarında İtalya, Yunanistan, Çin ve Tayvan’ın da bulunduğu dünyanın 60’a yakın ülkesine ihracat gerçekleştirmekte ve değerli doğal taşlara özgün projeler geliştirmeye devam etmektedir.
 
Ödüllü üretim Dimer, bağlı bulunduğu İstanbul Maden İhracatçıları Birliği’nden 2007 yılında ihracat sıralamasına göre üçüncülük ödülü olan bronz yıldız, 2008 ve 2009 yıllarında ikincilik ödülü olan gümüş yıldız ile ödüllendirildi. 2010 yılında Bankacılar Derneği’nden ise, güvenliğinin belgesi olarak Açık Çek ödülü alarak sektördeki başarısını pekiştirdi.
 

Mesajınız